Test Honda HR-V 1,5 i-VTEC

V dnešnej dobe môže byť výber malého rodinného SUV podobný tomu, čo chcete sledovať na Netflixe – existuje toľko možností, ktoré sa na prvý pohľad zdajú zaujímavé, až nakoniec stratíte celý večer len skrolovaním. Vyniká teda Honda HR-V z radu zoznamov, alebo je na inom kanáli niečo lepšie?

Slová subkompaktné a priestranné obvykle nejdú spolu, ale Honda HR-V 2020 vzdoruje svojej  klasifikácii kreatívnym balením. Najmenšie SUV od Hondy ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich vpredu aj vzadu a nechýba ani šikovné sklopné/výklopné zadné sedadlo, ktoré maximalizuje kapacitu nákladu.

Z Hondy HR-V sa tak stáva relatívne tajný tip pre fajnšmekrov, ktorí na ňu nezabudli. Totiž marketingových aktivít okolo tohto modelu je skutočne málo. Práve preto ma potešila výrazná červená farba, ktorá jej sekne, no preferovať ju budú najmä ženy.  Chlapi si vyberú inú farbu a zrejme ocenia aj ovládanie, či krátku dráhu prevodovej páky, lebo tá je stále krátka a typicky “hondovsky” športová. A čo si všimnete ako prvé, keď sa pozriete na toto auto? Výrazne červenú farbu, pekné disky a zaujímavý dizajn. Niekomu by to aj postačilo, my sa však poďme pozrieť na to, čo sa skrýva pod kapotou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mali ste radi Cactus? Nový Citroën C4 sa vám bude páčiť

Opel Mokka je skutočne zelené auto